De sites van de meeste grote automerken zijn al tijden creatieve hoogstandjes en de spin-offs zoals deze introductie voor de nieuwe Honda Jazz deste meer.

 

Honda Jazz

Wat mij als eerste opviel aan deze site was het frisse kleurgebruik en onconventionele stramien, minder webby meer magazine.
De pagina's zijn echt spannende spreads geworden, waar een liefhebber serieus van kan genieten. Het blijkt dus dat het nieuwe eigenwijze karretje van Honda een ditto site heeft gekregen, met recht natuurlijk.

Extra
Behalve de spannende vormgeving, laat de Jazz zich ook van alle kanten zien in een 360º view.
Maar heel eerlijk gezegd, ben ik reuze teleurgesteld in deze optie. Ik verwachtte een spetterende presentatie ala viewpoint, maar het vergt helaas meer moeite om alle kanten van de Jazz te kunnen bewonderen.
Verder nog een flash game waarmee de ruimtelijke mogelijkheden van de Jazz te exploreren zijn en een 'Colour Shower' om te ontdekken welke kleur het beste staat.

 

Achtergrond informatie
Marie Storrar
Creative director
Ed Carter
Technical director
Alistair Meikle
Technical developer
Edd Ballinger
Director coding
Kenny Lam
Flash coder/designer
Serenella Flackett
HTML programmer
Mark Whitworth
Senior designer
Ben Coutts
Designer
George Coleman
Illustrator
Helen Lodge
Project manager
Jeremy Crowe
Client director

Gerelateerde links
www.hondajazz.com
www.dowcarter.com
www.viewpoint.com

 

bron designinteract

 

Alle teksten © 2001-2002 daags, tenzij anders vermeld.